DDCSV2.1 Oyma makinesi CNC 4 eksen CNC sistemi, servo NC Stüdyo MACH3 çevrimdışı denetleyicisi yerine adım


Etiketler: NC Stüdyo, cnc sistemi, Kontrol, Ucuz nc stüdyo, Yüksek Kaliteli cnc sistemi, Çin kontrol Tedarikçiler.

₺1 452.68
  • Stokta var
  • u990


En yüksek 500 k step motor kontrol darbe çıktı, aracı sistem ihtiyacı makine, bir bilgisayar olmadan tamamen çevrimdışı kontrolü için en uygun, U disk çalışan G kodu, 4 eksen 3 eksen seçilebilir. Standart nabız destek.

Bilgisayarda çalışan oyma makinesi dönemine elveda!!! Denetleyicisi = mikrobilgisayar + oyma makinesi (CNC) arayüz kartı Güvenilirlik ve anti - parazit > bilgisayar MACH3 sistemi + MACH3 arayüzü kartı yüklü

1.1 Ürün Açıklaması

Feisite 7 yıldır dikkat NC endüstri NC, yüksek kalite, CNC sistemi araştırma, geliştirme ve üretim yüksek güvenilirlik, çeşitli uzmanlaşmış içinde. Genellikle doğru akım fırçasız sürücü, step motor sürücü, tek eksenli 6 eksenli bağlantı CNC sistem için kullanılan üretebilir.

DDCSV1; her pozisyon kontrol döngüsü 4 ms, yüksek denetim hassas araştırma ve geliştirme çalışmalarının 4 yıl boyunca geliştirilen 4 4 bağlantı hareket kontrol eksendir. En yüksek tek çıkış 500 kHz darbe ve darbe genişliği ayarlanabilir. Ortak step motor ve servo motor desteği.

DDCSV1 sayısal kontrol sistemi, insan-makine arayüzü ve kod analizi, DONATI temel algoritma tam ve darbe oluşturma bölümü tam kontrol için KOL+DONANIM tasarımı çerçeve, KOLU kullanır. Makul tasarım, güvenilir kontrolü, rahat çalışma.

DDCSV1 paneli düzeni FANUC G uyumlu genel amaçlı ortak çevrimdışı çalışma desteği tamamlamak için makul, 17 anahtarıdır.

Bu kılavuz, makine araç DDCSV1 çalışma yöntemi, makine ve işlem prosedürü tanıttı. Resimler çok sayıda ve DDCSV1 kullanımı örnekleri hızlı CNC sistemi kullanmayı öğrenebilirsiniz.

1.2 ürün performans parametreleri

16 opto sıradan dijital giriş arabirim izole;

Opto 3 sıradan dijital çıkış arayüzü izole;

PWM çıkışı olarak değiştirilebilir), 1 0-10 V ana mil hız analog çıkış arayüzü (;

Destek 3 kanal step motor kontrol, tek kanallı maksimum 500 kHz kontrol pals çıkışı;

ARM9 ana kontrol chip;

DONATI çekirdek algoritma yongası;

272 4.3 inç ekran çözünürlüğü 480*;

(Bir yedek anahtar, hiçbir tanım) 17 işlem tuşları;

1A en az 5 V güç girişi için ana kontrol ekipmanları, mevcut kapasitesi, 220V 5V4A bir güç adaptörü ile;

Destek U disk G Yönerge, G talimatı dosya boyutu hiçbir gereksinimleri okuyun;

Piyasada yaygın el desteklerken, el ve darbe arayüzü ile donatılmış, şirketin dijital el desteği.

Destek paneli kilit nokta ve tek eksenli manuel çalışma;

Hızlı pozisyon operasyon için destek;

(Koordinat sistemi) çoklu koordinat sistemi desteği Kayıtlı, 0 olamaz;

1 çevrimdışı sistemi, U disk G kodu çalıştırın, bilgisayar olmadan, diğer kontrol ekipmanları 2, 3 kontrol 4 kademeli motor çalışması, 15 giriş arayüzü ile, limit stop ve diğer fonksiyonları da dahil olmak üzere, oyma, kesme 4, 4 programlanabilir çıkış arayüzü ile, su soğutma, sprey soğutma ve diğer kontrollü çevre de dahil olmak üzere sürekli destek olmadan (otomatik olarak kaydetmek için Duraklat düğmesi ile çalıştırın) destek kaydetmek kesme fonksiyonu; Lütfen not:. 5 (0-10 V) mil hız ayarı 49,95 modu dual mod. 6, bağımsız tasarım sistemi yazılımı. 7, USB arabirimi, destek ortak U disk sistemi. 10 8, DCDC elektrik izolasyon, en yüksek 500 k step motor kontrolü pulse çıkışı, makine araç sistemi ihtiyaçlarına en uygun. Standart nabız 11: destek, duygu 12 motor pozisyon büküm yardım: destek standart G Kodu sistemi, 13 FANUC uyumlu: gömülü kasa tasarımı, kolay herhangi bir kabine panele yüklemek gibi kontrol. 14: tümleşik güç kaynağı istikrar sistemi, Genel spindle motor elektromanyetik parazit mücadele edebilirsiniz. 15: yüksek hızlı çıkış arayüzü çip, yeterince geçerli ve darbe frekansı sinyal çıkışı sağlar. 16:MSN Messenger'ın endüstriyel sınıf ana kontrol çipi, sistem istikrarı geliştirmek.

1.3 ürün görünüm ve boyutları

DDCSV2.1 gömülü kabuk yapısı kullanılarak, kabine kare bir delik açın ve cihaz kare şeklinde bir delik ile gömülü, 2 kilitleme mekanizması, dolap, kolay kurulum sabit cihaz olabilir kilitleme ile içeriden olur. Ürün görünüm boyutu diyagramı, Şekil 1-1 ve şekil 1-2.

Ürün panel boyutu 102mm 163mm*5*olan;

45mm*93mm 156mm*boyutu ana gövdesi;

Kabin boyutu 156mm*93mm var. Sunum: su geçirmez, yüksek performanslı U disk , adaptör güç kaynağı .

Not: gümrük işlemleri kolaylaştırmak için, lütfen değerini bildirmek için değilse talimatları, satış fiyatının uygun olarak tamamlanacak bir mesaj bırakın.

Paketi de dahil olmak üzere:

1 ADET KUMANDA

1 ADET USB KABLOSU

1 ADET CD

1 ADET 8 G USB Memorycard


  • Motor Tipi: Step Motor
  • Model Numarası: DDCSV2.1

  • Paket Ağırlık: 0.59kg (1.30lb.)
  • Ünite Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Clement Rongier
2017-10-18
5/5
as usual excellent all

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler